--- Ja hallo, de rest van het team hier. Zo uiiiitgebreid als onze Aukje is in het live contact, zo summier waren haar antwoorden op het vragenlijstje dat we haar stuurden. We waren genoodzaakt links en rechts wat aanvullingen te doen om tot een stuk te komen dat langer is dan 75 woorden. ---
Jouw baan bij The Post …
Aukje: “Account Director.”
De rest: “Dat klopt. Als Account Director zorgt Aukje ervoor dat onze campagnes lekker lopen en dat er zo efficiënt mogelijk gewerkt wordt. Ze is de schakel tussen onze klanten en de makers. Dat betekent dat ze de wensen van de klant vertaalt in een briefing, tijdens het maakproces vinger aan de pols houdt en kritisch meekijkt om te bepalen wat het beste is voor onze klanten.
En daarnaast zorgt ze er ook nog eens voor dat niet alleen wij, maar ook onze klanten spontaan vrolijk worden als ze haar zien of spreken. Aukje heeft namelijk een voorraad confettikanonnen waar je bang van wordt en steekt ze af bij ieder ieniminie hoogtepuntje: van een gehaalde deadline tot een nominatie voor een award.”