Maak kennis met ons team.

Carlijn Postma

Carlijn heeft The Post opgericht én onze methodiek uitgedacht. Ze speelt een voortrekkersrol in de ontwikkeling van het vak contentmarketing en is daarom afgelopen jaar verkozen tot Content Marketing Vrouw van het Jaar.

LinkedIn
E: carlijn@thepost.nl
T: 06- 14 00 18 28

YOSSIP DE JONG

Als bureaudirecteur staat Yossip samen met Carlijn aan het roer van The Post. Naast dat hij het team aanstuurt, schuift hij vaak aan bij strategische sessies vanuit zijn marketing-ervaring bij diverse grote organisaties.

LinkedIn
E: yossip@thepost.nl
T: 06-11722344

WIETEKE DIENDER

Strateeg en accountmanager voor nieuwe opdrachtgevers: bij vrijwel ieder nieuw strategietraject is Wieteke betrokken. Ze start projecten op totdat alles loopt, waarna het projectteam het van haar overneemt.

LinkedIn
E: wieteke@thepost.nl
T: 06-24714880

CHARLEEN VAN DER VECHTE

Als accountmanager staat Charleen altijd klaar om je te helpen en mee te denken over bestaande en nieuwe projecten. Of het nu gaat om een strategisch traject of meer om projectmanagement: Charleen regelt het allemaal.

LinkedIn
E: charleen@thepost.nl
T: 06-46408134

Loes Pisani

Van strategie tot creatie: accountmanager Loes weet precies hoe ze een project moet aanpakken. Ze heeft veel ervaring in het begeleiden van strategiesessies voor nieuwe opdrachtgevers en het uitwerken van publieksreizen.

LinkedIn
E: loes@thepost.nl
T: 06-40099605

BART PRINS

Als art director slaat Bart een brug tussen strategie en creatie. Hij heeft niet alleen de juiste vormgeving-skills in huis, maar is ook de eerste die met nieuwe, creatieve manieren komt om het publiek van onze klanten te bereiken.

LinkedIn
E: bart@thepost.nl

Edith Poppe

Art director Edith maakt én controleert alle visuele ontwerpen voordat ze naar onze opdrachtgevers gaan. Ze maakt iedere huisstijl zich eigen en trekt samen met Bart op bij het vormgeven van concepten en formats.

LinkedIn
E: edith@thepost.nl

Else Adriaans

Als content director controleert Else of de gemaakte content – van blog tot video – binnen de strategie van onze klanten past. Met haar journalistieke achtergrond en voorliefde voor schrijven weet ze in elke tekst de juiste toon te raken.

LinkedIn
E: else@thepost.nl

Björn Sinnema

Bij content director Björn ligt de focus niet alleen op de productie, maar juist ook op de resultaten en doelen van de gemaakte content. Met een vraag over sociale media, Google Analytics of andere tools kun je altijd bij hem terecht.

LinkedIn
E: bjorn@thepost.nl

Silke Polhuijs

Met een achtergrond in de journalistiek en veel ervaring in tekst schrijven én vormgeving is contentmarketeer Silke de aangewezen persoon om met je content aan de slag te gaan. Van blog tot creatieve contentmap: ze draait er haar hand niet voor om.

LinkedIn
E: silke@thepost.nl

Jan-Willem de Graaf

Wat voor videoformat het ook is, van straatinterview tot hero-content, onze filmmaker en regisseur Jan-Willem doet het allemaal. Hij is journalistiek onderlegd én heeft veel ervaring in het maken van video’s: een perfecte combinatie voor contentmarketing.

LinkedIn
E: jan-willem@thepost.nl

renate breetveld

Van HR-zaken tot administratie, de telefoon opnemen en een goede lunch verzorgen: onze office manager Renate maakt het in orde. Dit manusje-van-alles is gek op regelen en dankzij haar loopt de dagelijkse gang van zaken soepeltjes door.

LinkedIn
E: renate@thepost.nl

René Postma

Geen video of podcast verlaat ons pand zonder dat geluidstechnicus René ernaar heeft gekeken. In onze eigen geluidsstudio werkt hij aan een van de meest ondergewaardeerde onderdelen van contentproducties: sound design.

LinkedIn
E: rene@geluidwerkplaats.nl

Diederik Willebrandts

Onze traffic manager Diederik zorgt ervoor dat alle projecten en planningen staan als een huis. Met een netwerk van freelance videomakers, tekstschrijvers, vormgevers en andere professionals zorgt hij ervoor dat iedere projectplanning gerealiseerd wordt.

LinkedIn
E: diederik@thepost.nl

Marloes Reimert

Als projectmanager weet Marloes precies hoe ieder project ervoor staat, en anders zorgt ze daar wel voor. Samen met Beau en Elsemiek ondersteunt ze onze accountmanagers, maakt ze projectplanningen en bewaakt ze de voortgang van alle projecten.

LinkedIn
E: marloes@thepost.nl

Nikki Bijhouwer

Met haar journalistieke achtergrond én ervaring in de marketing- en communicatiewereld is content director Nikki van alle markten thuis. Van jaarverslag tot videoscript: ze maakt niet alleen onze producties, maar houdt hierbij ook de grote lijn in de gaten.

LinkedIn
E: nikki@thepost.nl

MARK VAN NIEUWENHOVEN

Met zijn frisse kijk op content maakt onze digital designer Mark de mooiste uitingen. Hij ontwerpt afbeeldingen, monteert video’s en creëert ander moois, en dat allemaal met een flinke portie enthousiasme en geregeld een steengoede woordgrap.

LinkedIn
E: mark@thepost.nl

jochem wouda

Stagiair Jochem versterkt ons op het gebied van design. Hij tovert ideeën om tot een pakkende contentmaps, flitsende presentaties of aansprekende headers. De mediawereld verandert snel, en volgens Jochem ben je daarom nooit uitgeleerd. 

LinkedIn
E: vormgeving@thepost.nl

elsemiek gerritzen

Projectmanager Elsemiek heeft een no-nonsense aanpak en een voorliefde voor planningen. Met een altijd kritische blik ontwart ze hoofd- en bijzaken, ordent ze en zorgt ze voor een vlijmscherpe planning. Ze ondersteunt niet alleen, maar steekt zelf ook graag de handen uit de mouwen.

LinkedIn
E: elsemiek@thepost.nl

beau feijen

Niet lullen maar poetsen, is Beaus motto. Beau is onze aanwinst op het gebied van projectmanagement. Ze schept orde in de chaos, is een toegankelijk aanspreekpunt tussen klanten en het contentteam en pakt uitdagingen op het gebied van planningen met beide handen aan. 

LinkedIn
E: beau@thepost.nl

LAURENS VAN DEN BROEK

Onder de brug tussen woord en beeld voelt nieuwste aanwinst Laurens zich als een vis in het water. Moeiteloos schudt Laurens, werkzaam als content en art director, een pakkend stuk tekst of een flitsend design uit zijn mouw. Een creatieve duizendpoot dus, die ons op meerdere vlakken aanvult.

LinkedIn
E: laurens@thepost.nl