Team

MAAK KENNIS MET ONS TEAM.

Carlijn Postma

Carlijn heeft The Post opgericht én onze methodiek uitgedacht. Ze speelt een voortrekkersrol in de ontwikkeling van het vak contentmarketing en is daarom afgelopen jaar verkozen tot Content Marketing Vrouw van het Jaar.

LinkedIn
E: carlijn@thepost.nl
T: 06- 14 00 18 28

Yossip de Jong

Als bureaudirecteur staat Yossip samen met Carlijn aan het roer van The Post. Naast dat hij het team aanstuurt, schuift hij vaak aan bij strategische sessies vanuit zijn marketing-ervaring bij diverse grote organisaties.

LinkedIn
E: yossip@thepost.nl
T: 06-11722344

Wieteke Diender

Strateeg en accountmanager voor nieuwe opdrachtgevers: bij vrijwel ieder nieuw strategietraject is Wieteke betrokken. Ze start projecten op totdat alles loopt, waarna het projectteam het van haar overneemt.

LinkedIn
E: wieteke@thepost.nl
T: 06-24714880

Charleen van der Vechte

Als accountmanager staat Charleen altijd klaar om je te helpen en mee te denken over bestaande en nieuwe projecten. Of het nu gaat om een strategisch traject of meer om projectmanagement: Charleen regelt het allemaal.

LinkedIn
E: charleen@thepost.nl
T: 06-46408134

Loes Pisani

Van strategie tot creatie: accountmanager Loes weet precies hoe ze een project moet aanpakken. Ze heeft veel ervaring in het begeleiden van strategiesessies voor nieuwe opdrachtgevers en het uitwerken van publieksreizen.

LinkedIn
E: loes@thepost.nl
T: 06-40099605

Inge Stokvis

Met meer dan 10 jaar ervaring als accountmanager in de bureauwereld weet Inge precies wat ze moet doen bij elke nieuwe vraag. Ze houdt de behoefte van de klant altijd in het vizier en staat voor iedereen klaar.

LinkedIn
E: inge@thepost.nl
T:06-13340577

Bart Prins

Als art director slaat Bart een brug tussen strategie en creatie. Hij heeft niet alleen de juiste vormgeving-skills in huis, maar is ook de eerste die met nieuwe, creatieve manieren komt om het publiek van onze klanten te bereiken.

LinkedIn
E: bart@thepost.nl

Edith Poppe

Art director Edith maakt én controleert alle visuele ontwerpen voordat ze naar onze opdrachtgevers gaan. Ze maakt iedere huisstijl zich eigen en trekt samen met Bart op bij het vormgeven van concepten en formats.

LinkedIn
E:: edith@thepost.nl

Else Adriaans

Als contentmarketing director controleert Else of de gemaakte content – van blog tot video – binnen de strategie van onze klanten past. Met haar journalistieke achtergrond en voorliefde voor schrijven weet ze in elke tekst de juiste toon te raken.

LinkedIn
E: else@thepost.nl

Björn Sinnema

Bij contentmarketing director Björn ligt de focus niet alleen op de productie, maar juist ook op de resultaten en doelen van de gemaakte content. Met een vraag over sociale media, Google Analytics of andere tools kun je altijd bij hem terecht.

LinkedIn
E: : bjorn@thepost.nl

Silke Polhuijs

Met een achtergrond in de journalistiek en veel ervaring in tekst schrijven én vormgeving is contentmarketeer Silke de aangewezen persoon om met je content aan de slag te gaan. Van blog tot creatieve contentmap: ze draait er haar hand niet voor om.

LinkedIn
E: silke@thepost.nl

Jan-Willem de Graaf

Wat voor videoformat het ook is, van straatinterview tot hero-content, onze filmmaker en regisseur Jan-Willem doet het allemaal. Hij is journalistiek onderlegd én heeft veel ervaring in het maken van video’s: een perfecte combinatie voor contentmarketing.

LinkedIn
E:silke@thepost.nl

Awi Rabelista Nijhof

Awi is onze filmmaker en regisseur. Hij weet precies hoe je een verhaal vertelt én hoe je dit op een mooie manier in beeld brengt. Naast zijn werk bij The Post reist hij de hele wereld over om films te maken, samen met andere professionele filmmakers.

LinkedIn
E: awi@thepost.nl

René Postma

Geen video of podcast verlaat ons pand zonder dat geluidstechnicus René ernaar heeft gekeken. In onze eigen geluidsstudio werkt hij aan een van de meest ondergewaardeerde onderdelen van contentproducties: sound design.

LinkedIn
E: rene@geluidwerkplaats.nl

Diederik Willebrandts

Onze traffic manager Diederik zorgt ervoor dat alle projecten en planningen staan als een huis. Met een netwerk van freelance videomakers, tekstschrijvers, vormgevers en andere professionals zorgt hij ervoor dat iedere projectplanning gerealiseerd wordt.

LinkedIn
E: diederik@thepost.nl

Marloes Reimert

Als projectmanager weet Marloes precies hoe ieder project ervoor staat, en anders zorgt ze daar wel voor. Samen met William ondersteunt ze onze accountmanagers, maakt ze projectplanningen en bewaakt ze de voortgang van alle projecten.

LinkedIn
E: marloes@thepost.nl

William Profijt

Met veel ervaring als projectmanager in de mediawereld zorgt William ervoor dat ieder project van een haalbare planning wordt voorzien. Samen met Marloes coördineert hij onze projecten en ziet hij erop toe dat alle deadlines worden gehaald.

LinkedIn
E: william@thepost.nl

Nikki Bijhouwer

Met haar journalistieke achtergrond én ervaring in de marketing- en communicatiewereld is contentmarketing director Nikki van alle markten thuis. Van jaarverslag tot videoscript: ze maakt niet alleen onze producties, maar houdt hierbij ook de grote lijn in de gaten.

LinkedIn
E: nikki@thepost.nl

Renate Breetveld

LinkedIn
E: renate@thepost.nl

Demi Ruiter

Demi studeert Creative Business aan Hogeschool Saxion en neemt – als stagiaire Vormgeving – dit half jaar een kijkje in de keuken van The Post. Ze helpt art directors Bart en Edith bij verschillende werkzaamheden, om erachter te komen wat ze het leukst vindt om te doen.

LinkedIn
E: vormgeving@thepost.nl

Wij gebruiken cookies om u de beste online ervaring te bieden. Door akkoord te gaan, accepteert u het gebruik van cookies in overeenstemming met ons cookiebeleid.

Cookie-instellingen

Op deze website worden verschillende cookies gebruikt. We maken onderscheid tussen functionele, analytische en marketing-cookies. Je kunt zelf kiezen welke cookies wel en niet geplaatst mogen worden.


We meten bezoekers op onze website via Google Analytics, om onze website te verbeteren Het bijhouden van bezoekgedrag is geanonimiseerd en dus niet terug te leiden naar jouw persoon.
  • _ga
  • _gid
  • _gat

Liever niet
Accepteren